Güzel bir bayanın eşliğinde güzel bir tatile ne dersin ?

Bilgi 19 Nisan 2019

Güzel bir bayanın eşliğinde güzel bir tatile ne dersin ?

Selam benim adım Esra şehrinizde İzmir’den geldim. 23 yaşındayım ve birkaç yıl daha şehrinizde olacağım bu olduğum süre boyunca masraflarımı karşılayabilmek için çalışmam gerekiyor ama ben diğer bayanlar gibi çalışmak yerine farklı bir seçenek düşündüm. Biliyorsunuz ya saatlik yada gecelik çalışıyor bu sektördeki bayanlar ben ise günlük çalışma yapıyorum ve dilediğiniz tatil yerine bir hafta sonu için beraber gidebiliyoruz. Dilerseniz İstanbul içinde dilerseniz başka bir şehirde güzel bir tatile çıkmak isterseniz size eşlik edebilirim.

Fotoğrafımda da çok net bir şekilde görebileceğiniz üzere güzellikten yana herhangi bir problemim yok gayet güzel ve seksi bir vucudum var. Aynı zamanda hayat dolu ve neşeli bir karaktere sahibim.

Kültürlü bir bayanım nerede nasıl davranılması gerektiğini, nerede ne giyilir bunları çok iyi bilirim. Gittiğimiz yerde sizleri mahçup edecek herhangi bir davranışta bulunmayacağımı bilmenizi isterim.

Sürekli iş stresi ve hayat kavgası arasında güzel bir hafta sonu geçirerek kendinize gelebilirsiniz. Ayrıca gerçek olduğundan emin olmadığınız bir bayanla bir hafta sonu planı yapmayacağınızı bildiğim için bu konuda ki bütün şüphelerinizi ortadan kaldıracağım.

İlk olarak randevu için benimle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere farklı fotoğraflarımı göndereceğim eğer beğenirseniz gerçek olduğumu ispatlayacağım ve en son buluşma yeri olarak bir bir cafe tarzı yerde buluşabiliriz ve canlı bir şekilde beni görebilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgileri hazırladım ve bir mail şablonu oluşturdum yorum yaparak mail adresini bırakan beyefendilere bu şablonu göndereceğim eğer orada ki bilgiler sizin için uygun ise fotoğraflarımı da beğendiyseniz o zaman telefonumdan beni arayıp randevu alabilirsiniz. Haftada sadece tek görüşme yapan bir bayanım randevum var iken geç dönüş yapabilirim bunun için şimdiden kusura bakmamanızı rica ediyorum.

istanbul escort

 • Güzel bir bayanın eşliğinde güzel bir tatile ne dersin ?

  Güzel bir bayanın eşliğinde güzel bir tatile ne dersin ?

  by on 19 Nisan 2019 - 0 Comments

  Selam benim adım Esra şehrinizde İzmir’den geldim. 23 yaşındayım ve birkaç yıl daha şehrinizde olacağım bu olduğum süre boyunca masraflarımı karşılayabilmek için çalışmam gerekiyor ama ben diğer bayanlar gibi çalışmak yerine farklı bir seçenek düşündüm. Biliyorsunuz ya saatlik yada gecelik çalışıyor bu sektördeki bayanlar ben ise günlük çalışma yapıyorum ve dilediğiniz tatil yerine bir hafta […]

 • Siz erkekleri anlamakta zorluk çekiyorum

  Siz erkekleri anlamakta zorluk çekiyorum

  by on 23 Nisan 2019 - 0 Comments

  Bu sayfada siz erkekleri yine siz erkeklere biraz şikayet edeceğim, umarım bu yazdıklarımdan sonra kendinizi biraz olsa düzeltme fırsatınız olur ve kendinizi biraz sorgularsınız. Şimdi buluşuyoruz ilk olarak bir insanla buluştuğunuz zaman yaptığınız hareketler çok önemlidir. Ben şahsen gayet güler yüzlü ve cana yakın bir şekilde yaklaşıyorum lakin karşımda asık suratlı üstten üstten konuşan birisi […]

 • İstanbul'da para karşılığı birlikte oluyorum

  by on 14 saat ago - 0 Comments

  Merhaba benim adım Sertap yaşım 24 şehrinizde yaşayan bir kadın olarak para karşılığında saatlik veya gecelik olarak sizinle birlikte oluyorum. Eğer hayatınıza bir renk katmak ve güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız telefonlarınızı bekliyor olacağım. Nerede yaşadığımı soracak olursanız Bahçeşehir ilçesinde yaşamaktayım. Eğer beni evimde ziyaret etmek isterseniz buyrun gelin yok ben otelde birlikte olmak istiyorum […]

 • Olgun bir kadının kollarında huzuru bulun

  by on 14 saat ago - 0 Comments

  Şimdi sizleri çok iyi anlıyorum genç bir bayan ile birlikte olmak istiyorsunuz fakat benim birlikte olduğum daha önce bu genç bayanları tecrübe eden beyler ise tam tersinin daha iyi olduğunu beyan ediyor. Şu bir gerçek olgun bir kadın bir erkeği her zaman daha çok mutlu edebilir. Benim adım Aylin yaşım 27 paylaştığım fotoğrafı dikkatli bir […]

Online